Nabídka práce Příbram, Písek či České Budějovice – V ATODĚ jsou si všichni rovni

ATODA: leader na trhu komerčních call center

V call centru ATODA se každý zaměstnanec bude cítit dobře. ATODA je stabilním zaměstnavatelem, a to včetně současné pandemie covidu-19. ATODA i během krize získala řadu nových zakázek a zaměstnala zhruba 6 desítek nových zaměstnanců, kterým nabídla náborový příspěvek 10 000 Kč.

V ATODĚ v současnosti pracuje 320 zaměstnanců pro více než 20 klientů, kterými jsou velké firmy jako MND, UPC, Vodafone, Microsoft či ČSOB.

Nesporným benefitem je možnost odejít domů dříve, pokud zaměstnanec splní svůj denní plán. Díky pravidelným renovacím pracovních prostor nabízí ATODA svým zaměstnancům práci v moderních kancelářích s občerstvením na pracovišti například v centrech měst Písek či České Budějovice.

Jaká volná pracovní místa ATODA, která na trhu působí již 15 let, nabízí?

Nabídka práce Písek – nejnovější call centrum

Na začátku roku 2020 otevřela ATODA nejnovější pobočku v centru historického města Písek, do které nabírá telefonní specialisty. Ať už stojíte o práci na HPP nebo zkrácený úvazek, ATODA má pro vás dveře otevřené. V kolektivu s 20 operátorskými místy naleznou zaměstnanci ATODY blízké přátele, pohodovou atmosféru i jistou práci díky stálým projektům pro stabilní společnost.

Zajímá vás kompletní nabídka práce Písek? Klikněte pro více informací.

Nabídka práce České Budějovice – nové lepší prostory

Zaměstnanci v Českých Budějovicích mohou využívat všech benefitů, které vznikly přestěhováním pobočky v roce 2018. Nové moderní pracoviště v centru města přináší pracovníkům mnohá potěšení. Pokud chcete být specialistou kontaktu s předními společnostmi jako je Vodafone či T-Mobile, neváhejte do ATODY napsat. Stálé projekty a flexibilita pracovní doby jsou jen několika benefity mezi mnohými dalšími.

Zajímá vás kompletní nabídka práce České Budějovice? Klikněte pro více informací.

Nabídka práce Příbram – kanceláře šité na míru potřebám

V roce 2018 nebyla přestěhována pouze pobočka v Českých Budějovicích, ale také v Příbrami. Pro zaměstnance to znamená mít k dispozici moderně vybavené zasedací místnosti, možnost odpočinout si v relax zóně nebo se posilnit hned v několika kuchyňkách. Zajímá vás víc o práci pro stabilního zaměstnavatele, který nabízí jistotu práce díky stálým projektům a možnost pracovat na HPP i zkrácené úvazky? V Příbrami jsou otevřené pozice pro specialisty kontaktu s firemními zákazníky předních společností jako je Vodafone či E.ON.

Zajímá vás kompletní nabídka práce Příbram? Klikněte pro více informací.